Rok szkolny 2015/2016


Najlepszy absolwent roku technik budownictwa

Ewelina Mroczek    średnia ocen 5,13   klasa IV b

Najlepszy absolwent roku technik budownictwa

Foryś Kamil    średnia ocen 4,77  klasa IV a

Najlepszy absolwent roku technik urządzeń sanitarnych

Komoński Grzegorz    średnia ocen 4,82  klasa IV c

Najlepszy absolwent roku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Dorociński Dawid    średnia ocen 4,03   klasa IV c

Najlepszy absolwent roku technik geodeta

Tabor Agnieszka    średnia ocen 5,03   klasa IV d

Najlepszy absolwent roku Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

Tomaśko Tomasz    średnia ocen 4,27   

 

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej technik budownictwa 

Mroczek Ewelina   średnia ocen w klasie maturalnej 5,27

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej technik budownictwa 

Foryś Kamil   średnia ocen w klasie maturalnej 4,91

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej technik geodeta

Gajli Angelika   średnia ocen w klasie maturalnej 5,29

 

 

Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach

Foryś Kamil  

tytułu finalisty XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

Wpis do Złotej Księgi - klasy maturalne

Klasa IV a

1.        

Daniec Maciej

4,63

 

2.        

Burdak Artur

4,37

 

3.        

Filipczyk Dawid

4,62

 

4.        

Foryś Kamil

4,77

 

5.        

Głowacz Rafał

4,57

 

6.        

Gnutek Paweł

4,59

 

7.        

Szostak Adrian

4,20

 

8.        

Włodek Robert

4,27

Klasa IV b

 

 

 

 

1.        

Mroczek Ewelina

5,13

 

2.        

Konieczny Mateusz

4,80

 

3.        

Kocaj Daniel

4,63

 

4.        

Mazur Dominik

4,67

Klasa IV c

 

 

 

 

1.        

Dorociński Dawid

4,03

Klasa IV d

 

 

 

 

1.        

Baniak Aleksandra

4,63

 

2.        

Dobranowska Kinga

4,47

 

3.        

Gajli Angelika

4,97

 

4.        

Apryjas Katarzyna

4,77

 

5.        

Goc Paweł

4,30

 

6.        

Janiczek Dominik

4,03

 

7.        

Kielan Anna

4,30

 

8.        

Kokoszka Katarzyna

4,33

 

9.        

Kukla Filip

4,87

 

10.    

Matlęga Marcin

4,90

 

11.    

Przybylska Iwona

4,47

 

12.    

Strzyż Beata

4,37

 

13.    

Tabor Agnieszka

5,03

 

14.    

Turakiewicz Kazimierz

4,00

 

15.    

Wesołowska Klaudia

4,10

 

16.    

Widełka Tomasz

4,00

 

17.    

Wąs Agnieszka

4,53

Wpis do Złotej Księgi - pozostałe klasy 

Klasa I a

 

 

 

 

1.        

Gicala Michał

5,05

 

2.        

Hamski Michał

4,25

 

3.        

Jonak Wojciech

4,65

 

4.        

Jurgała Łukasz

5,25

 

5.        

Koper Jan

5,05

 

6.        

Walczak Jan

4,95

 

7.        

Machaj Wiktoria

4,37

 

8.        

Paszkot Magdalena

4,37

 

9.        

Łowczowska Kinga

4,16

Klasa I b

 

 

 

 

1.        

Bożyński Kacper

5,25

 

2.        

Korbut Patryk

4,90

 

3.        

Śliwa Jan

4,90

 

4.        

Furtek Mateusz

4,48

Klasa I c

 

 

 

 

1.        

Kocyk Wiktoria

4,85

 

2.        

Tekiela Anna

4,77

 

3.        

Gołdas Klaudia

4,18

 

4.        

Michajlak Marlena

4,04

 

5.        

Sowa Anna

4,25

 

6.        

Sułek Marta

4,35

 

7.        

Szczypciak Anna 

4,05

 

8.        

Szperlich Katarzyna 

4,15

Klasa  II a

 

 

 

 

1.        

Bojar Krzysztof

4,47

 

2.        

Jędrzejczyk Kamil

4,87

 

3.        

Kaczmarczyk Konrad

5,60

 

4.        

Łukasik Norbert

4,40

 

5.        

Matus Adrian

4,40

 

6.        

Piasecki Norbert 

5,13

 

7.        

Radzięta Dawid

4,80

 

8.        

Skalska Klaudia

5,33

 

9.        

Szewczyk Dawid

4,07

 

10.    

Walewski  Patryk

5,20

klasa II d

 

 

 

 

1.        

Ćwik Dominika

4,47

 

2.        

Jędrzejek Anna

4,40

 

3.        

Rachwał Monika

4,40

 

4.        

Ratowska Izabela

5,07

 

5.        

Kargól Paulina

5,23

 

6.        

Michał Merecik 

4,77

 

7.        

Pasiut Monika

4,46

 

8.        

Przybyłek Piotr

4,00

klasa III a

 

 

 

 

1.        

Paprota Michał

4,94

 

2.        

Rajski Wojciech

4,88

 

3.        

Tworzydło  Adam

4,23

klasa III b

 

 

 

 

1.        

Filipek Piotr

4,76

 

2.        

Sowa Jakub

4,82

 

3.        

Ślusarczyk Paweł 

4,82

 

4.        

Kępa Łukasz

4,65

 

5.        

Burek Mateusz

4,47

 

6.        

Mikołajczyk Michał

4,20

 

7.        

Obrał Kamil 

4,20

klasa III c

 

 

 

 

1.        

Stolarczyk Ilona

4,79

 

2.        

Szfraniec Monika

4,86

 

3.        

Szewczyk Marta

4,93

 

4.        

Wełna Marlena

4,86

 

5.        

Mroczek Damian

4,93

 

6.        

Stary Mateusz

5,20

 

7.        

Widełka Karolina

4,80

klasa 1 ZSZ

 

 

 

 

1.        

Ostroga Mateusz

4,33

 

2.        

Paprota Łukasz

4,0

klasa 3 ZSZ

 

 

 

 

1.        

Tomaśko Tomasz

4,70

 

2.        

Giza Przemysław

4,10