Rok szkolny 2016/2017

 

 

Najlepszy absolwent roku technik budownictwa

Rajski Wojciech - średnia ocen 5,00 -klasa IV a

 

Najlepszy absolwent roku technik urządzeń sanitarnych

Guzik Sławomir - średnia ocen 4,10 -klasa IV b

 

Najlepszy absolwent roku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Stary Mateusz - średnia ocen 5,27-klasa IV c

 

Najlepszy absolwent roku technik geodeta

Szewczyk Marta - średnia ocen 4,60 -klasa IV c

————————————————————————————————————

 

 

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik budownictwa 

Rajski Wojciech- średnia ocen 5,27-klasa IV a
Paprota Michał  - średnia ocen 5,27-klasa IV b

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik urządzeń sanitarnych

Guzik Sławomir - średnia ocen 4,60-klasa IV b

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik geodeta

Szafraniec Monika - średnia ocen 5,75-klasa IV c
Szewczyk Marta - średnia ocen 5,27-klasa IV c

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
 technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 

Stary Mateusz - średnia ocen 5,07-klasa IV c

————————————————————————————————————


Wpis do Złotej Księgi - klasy maturalne

Klasa IV a

1.        

Rajski Wojciech

5,27

 

2.        

Wiśniowski Piotr

4,63

 

3.        

Tworzydło Adam

4,13

Klasa IV b

 

 

 

 

1.        

Kępa Łukasz

4,73

 

2.        

Filipek Piotr

4,64

 

1.        

Kukla Marcin

4,60

 

2.        

Mikołajczyk Michał

4,80

 

3.        

Rębilas Michał

4,73

 

4.        

Sowa Jakub

4,80

 

5.        

Ślusarczyk Paweł

4,90

 

6.        

Burek Mateusz

4,00

 

7.        

Obrał Kamil

4,10

 

8.        

Zyznawski Paweł

4,20

Klasa IV c

 

 

 

 

1.        

Jastrzębski Jakub

4,67

 

2.        

Wełna Marlena

4,67

 

3.        

Stolarczyk Ilona

4,50

 

4.        

Szafraniec Monika

4,75

 

5.        

Szewczyk Marta

4,75

 

6.        

Bratek Mateusz

4,18

 

7.        

Mroczek Damian

5,18

 

8.        

Stary Mateusz

5,27

 

9.        

Widła Karolina

4,64

 

 

 

 

I a

technik budownictwa

 

Mytnik Jakub

5,05

 

Sosin Jakub

5,00

 

Antończyk Dominik

4,90

 

Kośmider Mikołaj

4,85

 

Chojecki  Łukasz

4,55

 

Barczyk Dawid

4,30

 

Mroczek Bartłomiej

4,20

 

 

I b

technik budownictwa

 

Klaudiusz Kowalczyk

4,50

 

Mateusz Kozak

4,80

 

Julia Licak

4,55

 

Łukasik Łukasz

4,60

 

Rynduch Jakub

4,45

 

Wilgocki Grzegorz

4,05

 

technik urządzeń i systemów  energetyki odnawialnej

 

Babraj Mateusz

4,80

 

Chodur Jakub

4,15

 

Romuzga Krystian

4,80

 

Seweryn Marcin

4,35

 

 

I c

technik architektury krajobrazu

 

Szustka Aleksandra

4,85

 

Jarosz  Małgorzata

4,75

 

Białota Klaudia

4,00

 

Bylica Angelika

4,05

 

Czajka Elżbieta

4,45

 

technik geodeta

 

Fortuna Bartosz

4,16

 

Przybyłko Piotr

4,68

 

Strojny Mateusz

4,11

 

 

I d

technik drogownictwa

 

Babraj Adrian

4,00

 

Mróz Karolina

4,10

 

Prytko Dawid

5,00

 

Topka Mateusz

4,43

 

Tota Krzysztof

4,33

 

technik organizacji reklamy

 

Borowiec Patrycja

5,00

 

Czyż Natalia

4,29

 

Goryczko Anna

4,50

 

Leśniak Zuzanna

4,05

 

Łach Aleksandra

4,14

 

Matras Weronika

4,50

 

Nawojowska Zuzanna

4,55

 

Sobiecka Aleksandra

4,36

 

Pałkowska Julia

4,37

 

Szostak Weronika

4,48

 

 

II a

technik budownictwa

 

Gicala Michał

5,67

 

Jurgała Łukasz

5,73

 

Koper Jan

5,27

 

Hamski Michał

4,33

 

Jonak Wojciech

4,53

 

Śliwa Kamil

4,00

 

technik geodeta

 

Machaj Wiktoria

4,85

 

Paszkot Magdalena

4,85

 

Walczak Jan

4,83

 

Łowczowska Kinga

4,77

 

Cudejko Dawid

4,54

 

Kowalski Jakub

4,54

 

Krawczyk Agnieszka

4,46

 

Zym Rafał

4,46

 

 

II b

technik budownictwa

 

Bożyński Kacper

5,67

 

Korbut Patryk

5,14

 

Śliwa Jan

4,80

 

Tracz Marcin

4,41

 

Furtek Mateusz

4,50

 

Kacper Lalik

4,00

 

Skoczek Wiktor

4,06

 

Kozik Dawid

4,20

 

 

II c

technik organizacji reklamy

 

Bereta Izabela

4,10

 

Lewandowska Patrycja

4,80

 

Dziedzic Małgorzata

4,20

 

Gołdas Klaudia

4,90

 

Matlęga Klaudia

5,00

 

Michajlak Marlena

4,50

 

Możdżeń Milena

4,30

 

Popiołek Barbara

4,40

 

Sala Sylwia

4,00

 

Tekiela Anna

4,86

 

Truś Katarzyna

4,86

 

technik architektury krajobrazy

 

Kapera Ewa

4,40

 

Kasprzyk Magdalena

4,26

 

Kocyk Wiktoria

4,80

 

Sowa Anna

4,26

 

Sułek Marta

4,40

 

Szczypciak  Anna

4,06

 

Szperlich Katarzyna

4,30

 

 

III a

technik budownictwa

 

Bojar Krzysztof

4,29

 

Jędrzejczyk Kamil

4,59

 

Kaczmarczyk Konrad

5,71

 

Łukasik Norbert

4,35

 

Matus Adrian

4,12

 

Piasecki Norbert

4,88

 

Radzięta Dawid

4,53

 

Skalska Klaudia

5,24

 

Walewski Patryk

4,88

 

 

III c

technik architektury krajobrazu

 

Siwadło Klaudia

4,00

 

Szymańska Wiktoria

4,30

 

Przybyłko Nadia

4,80

 

technik drogownictwa

 

Twardowski Sebastian

4,30

 

Zając Łukasz

4,30

 

Satoła Sebastian

5,10

 

 

III d

technik organizacji reklamy

 

Ćwik Dominika

4,79

 

Gawełczyk Natalia

4,14

 

Jędrzejek Anna

4,71

 

Łuczyńska Gabriela

4,43

 

Rachwał Monika

4,14

 

Ratowska Izabela

5,21

 

technik geodeta

 

Bajda Mateusz

4,14

 

Kargól Paulina

5,50

 

Mazur Anna

4,86

 

Michał Merecik

4,93

 

Nalepka Gabrysia

4,93

 

Pasiut Monika

4,79

 

Przybyłek Piotr

4,36

 

Widełka Konrad

4,21

 

Włodarczyk Damian

4,07

 

 

1 a ZSZ

monter izolacji przemysłowych

 

Stec Dariusz

4,83

 

Stec Kamil

4,75

 

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

Michalik Wiktor

4,00

 

 

2a ZSZ

monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

 

Paprota Łukasz

4,79

 

Pasiut Radosław

4,79