Rok szkolny 2014/2015

Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Budownictwa
Wrona Tomasz   średnia ocen 4,85     klasa IV a

Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Drogownictwa
Serafin Mateusz   średnia ocen 4,54    klasa IV c

Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Urządzeń Sanitarnych
Korta Sebastian    średnia ocen 4,77    klasa IV c

Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Geodeta
Szustka Ewelina   średnia ocen 5,04    klasa IV d

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
Oleksy Patrycja   średnia ocen w klasie czwartej 5,06   klasa IV d

Najlepszy Uczeń Szkoły
Szustka Ewelina   średnia ocen w 5,04   klasa IV d

 

Wpis do Złotej Księgi - klasy maturalne

1.       

Pawlik Adam

średnia ocen

4,54

IV a

2.       

Szperlich Jakub

średnia ocen

4,50

IV a

3.       

Opaliński Dawid

średnia ocen

4,43

IV a

4.       

Kącki Damian

średnia ocen

4,07

IV a

5.       

Wrona Tomasz

średnia ocen

4,85

IV a

6.       

Burda Konrad

średnia ocen

4,79

IV a

7.       

Drabik Aneta

średnia ocen

4,57

IV b

8.       

Miękina Dawid

średnia ocen

4,50

IV b

9.       

Banaś Grzegorz

średnia ocen

4,53

IV b

10.   

Celary Mateusz

średnia ocen

4,07

IV b

11.   

Serafin Mateusz

średnia ocen

4,54

IV c

12.   

Korta Sebastian

średnia ocen

4,77

IV c

13.   

Jeziorem Dawid

średnia ocen

4,46

IV c

14.   

Gęślak Mateusz

średnia ocen

4,03

IV c

15.   

Szustka Ewelina

średnia ocen

5,04

IV d

16.   

Oleksy Patrycja

średnia ocen

5,00

IV d

17.   

Adamczyk Jadwiga

średnia ocen

4,75

IV d

18.   

Frontczak Patrizia

średnia ocen

4,75

IV d

19.   

Drabik Izabela

średnia ocen

4,92

IV d

20.   

Czapeczka Patrycja

średnia ocen

4,40

IV d

21.   

Duda Agnieszka

średnia ocen

4,28

IV d

22.   

 Połoncarz Ewelina

średnia ocen

4,20

IV d

23.   

Długosz Aneta

średnia ocen

4,08

IV d

24.   

Tarlaga Klaudia

średnia ocen

4,04

IV d

25.   

Waligóra Aleksandra

średnia ocen

4,12

IV d

26.   

Zięba Grzegorz

średnia ocen

4,00

IV d

 

 

Wpis do Złotej Księgi - pozostałe klasy

 

 

 

 

 

 

klasa

1

Bojar

 

Krzysztof

średnia ocen

4,55

I a

2

Kaczmarczyk

 

Konrad

średnia ocen

4,80

I a

3

Piasecki

 

Norbert

średnia ocen

4,45

I a

4

Skalska

 

Klaudia

średnia ocen

5,00

I a

5

Walewski

 

Patryk

średnia ocen

5,30

I a

6

Rysak

 

Piotr

średnia ocen

4,80

I b

7

Satoła

 

Sebastian

średnia ocen

4,20

I c

8

Zając

 

Łukasz

średnia ocen

4,30

I c

9

Przybyłko

 

Nadia

średnia ocen

4,00

I c

10

Ratowska

 

Izabela

średnia ocen

4,95

I d

11

Kargól

 

Paulina

średnia ocen

5,15

I d

12

Pasiut

 

Monika

średnia ocen

4,58

I d

13

Rachwał

 

Monika

średnia ocen

4,41

I d

14

Merecik

 

Michał

średnia ocen

5,05

I d

15

Mączka

 

Dawid

średnia ocen

4,80

II a

16

Orzechowski

 

Tomasz

średnia ocen

4,86

II a

17

Paprota

 

Michał

średnia ocen

5,33

II a

18

Rajski

 

Wojciech

średnia ocen

5,20

II a

19

Wiśniowski

 

Piotr

średnia ocen

4,86

II a

20

Filipek

 

Piotr

średnia ocen

5,10

II b

21

Kępa

 

Łukasz

średnia ocen

4,90

II b

22

Mikołajczyk

 

Michał

średnia ocen

4,00

II b

23

Burek

 

Mateusz

średnia ocen

4,50

II b

24

Obrał

 

Kamil

średnia ocen

4,20

II b

25

Zyznawski

 

Paweł

średnia ocen

4,30

II b

26

Sowa

 

Jakub

średnia ocen

5,10

II b

27

Ślusarczyk

 

Paweł

średnia ocen

4,90

II b

28

Stolarczyk

 

Ilona

średnia ocen

4,77

II c

29

Szafraniec

 

Monika

średnia ocen

4,85

II c

30

Szewczyk

 

Marta

średnia ocen

4,62

II c

31

Wełna

 

Marlena

średnia ocen

4,52

II c

32

Mroczek

 

Damian

średnia ocen

4,50

II c

33

Stary

 

Mateusz

średnia ocen

4,93

II c

34

Widła

 

Karolina

średnia ocen

4,31

II c

35

Foryś

 

Kamil

średnia ocen

4,76

III a

36

Daniec

 

Maciej

średnia ocen

4,41

III a

37

Filipczyk

 

Dawid

średnia ocen

4,50

III a

38

Szostak

 

Adrian

średnia ocen

4,24

III a

39

Kocaj

 

Daniel

średnia ocen

4,91

III b

40

Konieczny

 

Mariusz

średnia ocen

4,82

III b

41

Mroczek

 

Ewelina

średnia ocen

5,17

III b

42

Komoński

 

Grzegorz

średnia ocen

5,00

III c

43

Apryjas

 

Katarzyna

średnia ocen

5,21

III d

44

Baniak

 

Aleksandra

średnia ocen

4,78

III d

45

Dobranowska

 

Kinga

średnia ocen

5,00

III d

46

Gaili

 

Angelika

średnia ocen

5,21

III d

47

Kielan

 

Anna

średnia ocen

4,78

III d

48

Kokoszka

 

Katarzyna

średnia ocen

4,93

III d

49

Kukla

 

Filip

średnia ocen

5,00

III d

50

Matlęga

 

Marcin

średnia ocen

5,07

III d

51

Wąs

 

Agnieszka

średnia ocen

4,78

III d

52

Przybylska

 

Iwona

średnia ocen

4,61

III d

53

Strzyż

 

Beata

średnia ocen

4,64

III d

54

Goc

 

Paweł

średnia ocen

4,35

III d

55

Janiczek

 

Dominik

średnia ocen

4,21

III d

56

Turakiewicz

 

Kazimierz

średnia ocen

4,00

III d

57

Wesołowska

 

Klaudia

średnia ocen

4,30

III d

58

Widełka

 

Tomasz

średnia ocen

4,07

III d

59

Tomaśko

 

Tomasz

średnia ocen

4,33

2a ZSZ

60

Czekaj

 

Krzysztof

średnia ocen

4,20

3a ZSZ

61

Kapałka

 

Grzegorz

średnia ocen

4,30

3a ZSZ

62

Stachowicz

 

Dawid

średnia ocen

4,40

3a ZSZ

63

Małek

 

Dominik

średnia ocen

4,10

3a ZSZ