Rok Szkolny 2011/2012
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012
Maturzyści
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2012
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Budownictwa Jakub Mikulski – klasa IV a, średnia ocen 4,78
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Geodeta
Katarzyna Maj – klasa IV d, średnia ocen 5,28
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Drogownictwa
Dawid Łyszczarz – klasa IV c, średnia ocen 4,29 .
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Urządzeń Sanitarnych Wojciech Cetnarowski – klasa IV c, średnia ocen 4,15 .
Najlepszy Absolwent Liceum Profilowanego
Iwona Szczudło – klasa III LP, średnia ocen 4,84.
Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
1. Grzegorz Daniec - śr ocen 4,35 – klasa IV a
2. Jakub Mikulski – śr ocen 4,78 – klasa IV b
3. Dawid Łyszczarz – śr ocen 4,37 – klasa IV c
4. Katarzyna Maj – śr ocen 5,29 – klasa IV d
5. Iwona Szczudło – śr. ocen 4,93 – klasa III LP
Najlepszy Uczeń Szkoły
Najlepszy uczeń Technikum w zawodzie Technik Budowlanego:
Wojciech Widełka – klasa II a, średnia ocen 5,20.
Najlepszy uczeń Technikum w zawodzie Technik Geodeta:
Małgorzata Bienias – klasa II d, średnia ocen 5,0.
Najlepszy uczeń Technikum w zawodzie Technik Drogownictwa:
Rafał Nowak – klasa III c , średnia ocen 4,50
Najlepszy uczeń Technikum w zawodzie Technik Urządzeń Sanitarnych
Sebastian Korta – klasa I c , średnia ocen 4,88
Najlepszy uczeń Liceum Ogólnokształcącego:
Małgorzata Durak - klasa II LO, średnia ocen 4,53
Wpis do Złotej Księgi
- Anna Machał – śr. ocen 5,05 – klasa III b
- Natalia Paprota – śr. ocen 4,95 – klasa III b
- Agnieszka Burzyńska – śr. ocen 4,94 – klasa IV d
- Paweł Bodurka – śr. ocen 4,94 – klasa IV d
- Gabriela Węglarz – śr. ocen 4,94 – klasa IV d
- Bartłomiej Kania – śr. ocen 4,9 – klasa II a
- Agnieszka Gałka – śr. ocen 4,88 – klasa IV d
- Agnieszka Szelachowska – śr. ocen 4,85 – klasa III d
- Andżelika Borowiec – śr. ocen 4,84 – klasa II d
- Mateusz Gęślak – śr. ocen 4,82 – klasa I c
- Karolina Michno – śr. ocen 4,82 – klasa IV d
- Sławomir Łabuz – śr. ocen 4,76 – klasa IV d
- Paulina Macios – śr. ocen 4,76 – klasa IV d
- Grzegorz Figiel – śr. ocen 4,75 – klasa II b
- Joanna Kądziela – śr. ocen 4,68 – klasa IV d
- Magdalena Czesak – śr. ocen 4,63 – klasa II d
- Przemysław Kulas – śr. ocen 4,63 – klasa II d
- Beata Plewa – śr. ocen 4,63 – klasa III d
- Magdalena Koszmider – śr. ocen 4,58 – klasa IV d
- Klaudia Dudek – śr. ocen 4,57 – klasa III LP
- Cecylia Famielec – śr. ocen 4,56 – klasa IV d
- Katarzyna Synowiec – śr. ocen 4,53 – klasa II d
- Patrycja Góra – śr. ocen 4,50 – klasa III d
- Beata Szczudło – śr. ocen 4,50 – klasa III LP
- Patryk Wójcik – śr. ocen 4,47 – klasa II d
- Dawid Świętek – śr. ocen 4,44 – klasa IV b
- Tomasz Żelazny – śr. ocen 4,44 – klasa IV b
- Kamil Sowiński – śr. ocen 4,37 – klasa II d
- Sylwia Stabrawa – śr. ocen 4,37 – klasa II d
- Krzysztof Kowalski – śr. ocen 4,35 – klasa IV c
- Jakub Szperlich – śr. ocen 4,31 – klasa I a
- Robert Daniec – śr. ocen 4,28 – klasa IV b
- Gabriela Strzelec – śr. ocen 4,26 – klasa II d
- Aneta Drabik – śr. ocen 4,25 – klasa I b
- Adam Pawlik – śr. ocen 4,25 – klasa I a
- Rafał Fortuna – śr. ocen 4,24 – klasa III e
- Dawid Cygan – śr. ocen 4,22 – klasa IV b
- Magdalena Grzesik – śr. ocen 4,21 – klasa II d
- Arkadiusz Dymura – śr. ocen 4,19 – klasa III e
- Dawid Jeziorek – śr. ocen 4,18 – klasa I c
- Patrycja Zębata – śr. ocen 4,17 – klasa IV d
- Wojciech Cetnarowski – śr. ocen 4,17 – klasa IV c
- Aleksandra Wcisło – śr. ocen 4,14 – klasa III LP
- Przemysław Kolarz – śr. ocen 4,11 – klasa IV c
- Monika Konieczna – śr. ocen 4,11 – klasa II d
- Łukasz Wrona – śr. ocen 4,1 – klasa 3 b
- Dawid Opaliński – śr. ocen 4,06 – klasa I a
- Paulin Słonina – śr. ocen 4,06 – klasa IV a
- Jakub Górka – śr. ocen 4,05 – klasa IV b
- Marek Mikulski – śr. ocen 4,05 – klasa IV b
- Sławomir Wrona – śr. ocen 4,05 – klasa IV b
- Mateusz Czarnota – śr. ocen 4,0 – klasa IV c
- Tomasz Jewuła – śr. ocen 4,0 – klasa IV b
- Barbara Kowalska – śr. ocen 4,0 – klasa III LP
- Michał Łopata – śr. ocen 4,0 – klasa 3 b
- Gabriela Radoń – śr. ocen 4,0 – klasa III LP
- Gabriela Szczurek – śr. ocen 4,0 – klasa II d
„ Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach
i olimpiadach ”.
- Arkadiusz Dymura - klasa III e, V miejsce w VII Ogólnopolskim Forum Instalacyjnym.
- Katarzyna Maj– klasa IV d, I miejsce w Turnieju Wiedzy Ekonomicznejzorganizowanym przez WSE w Bochni.
- Sławomir Trojanowski – klasa IV d, I miejsce w Turnieju Wiedzy Ekonomicznejzorganizowanym przez WSE w Bochni
- Małgorzata Bienias– klasa II d, II miejsce w Konkursie "Wodoposzukiwacze - GIS Day 2011", III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Aneta Drabik – klasa I b, I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
- Patryk Parania– klasa I b, I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
- Tomasza Smulski– klasa I b, I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
- Jan Mastalerz– klasa II a, II miejsce w IV Konkursie Ekologicznym na plakat „Chrońmy lasy Europy”
- Marcin Gnutek– klasa I c, III miejsce w IV Konkursie Ekologicznym na plakat „Chrońmy lasy Europy”
- Natalia Paprota– klasa III b, wyróżnienie wKonkursie „Mam Zawód. Mam Fantazję” w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”
- Wojciech Widełka– klasa II a, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta, I miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym w ramach „Światowego Dnia Rzucania Palenia” , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Mateusz Gęślak–klasa I c, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta
- Bartosz Waśniowski– klasa II c, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta
- Gabriela Strzelec- klasa II d, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie plastycznym w ramach „Światowego Dnia Rzucania Palenia”
- Jan Mastalerz- klasa IIa , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Bartosz Waśniowski - klasa II c , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Andżelika Borowiec- klasa II d , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Beata Stolarczyk-klasa II d ,III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Marcin Leszczyński -klasa II c , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Jarosław Rybak -klasa II c , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Maciej Piórek - klasa IV b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Dariusz Wnęk- klasa IV c, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych –Piłka ręczna chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręczna chłopców. II miejsce drużynyMałolskiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
- Michał Łach- klasa II c, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Sławomir Łabuz - klasa IV d, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Kamil Seremak- klasa III c,II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Marcin Chudy- klasa III a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- MichałOgiński- klasa III c, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Krystian Jaszczyński- klasa 1b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Mateusz Dębosz- klasa 1a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Kamil Bednarczyk -klasa 1a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Jakub Wrona - klasa IV a,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych –Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Grzegorz Nowak -klasa II d , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Mateusz Wąsik -klasa IV a,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Daniel Skrzyniarz - klasa IV a, I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Łukasz Cepak - klasa IV c, I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Karol Kluz- klasa IV d,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej- Piłka ręczna chłopców,II miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców
- Łukasz Wrona - klasa 3 b,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Tomasz Kutrzeba- klasa II d,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Kamil Sowiński- klasa II d,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Małgorzata Durak -klasa II LO , III miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Wojciech Put- klasa II a,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Piotr Paszkot- klasa II a,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej
- Jan Mastalerz - klasa II a,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców,I miejsce drużyny w Rejonowej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej – Piłka ręcznachłopców. II miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie MłodzieżySzkolnej,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych SztafetowychBiegów Przełajowych chłopców
- Krzysztof Styrna– klasa I d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Michał Kubat– klasa IV d,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, I miejsce w Indywidualnych BiegachPrzełajowych chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Damian Świerczek– klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Kamil Róg– klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Marcin Wilczek– klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Mirosław Trojan– klasa II b,I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Dominik Kukla– klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców,II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Adrian Kożuchowicz– klasa II d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Karol Żurek– klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Paweł Mikulski– klasa IV c, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Bieg Przełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Paweł Plesiński – klasa III b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Mikołaj Jędryczka – klasa II d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe BiegiPrzełajowe chłopców, IV miejsce drużynyw finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Krystian Jaszczyński – klasa 1 b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Adrian Wilk– klasa 1 b,II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców
- Jakub Kupiec – klasa 1II b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Kacper Bułat – klasa III a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, Imiejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Sebastian Rzepecki – klasa III e, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców
- Dominik Kukla – klasa II a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Łukasz Adamczyk– klasa III b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Jakub Dobranowski – klasa II a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużynyw Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Mateusz Gawroński – klasa II c, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej
- Bartłomiej Szymański– klasa 2a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Karol Dutka – klasa I a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej
- Krzysztof Mazur – klasa 1b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Bartłomiej Domański– klasa 1a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców
- Piotr Chruściel – klasa 3 a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiegow piłce nożnej.
- Mariusz Bednarz – klasa 2 a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców
- Krzysztof Styrna – klasa I d, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w IV Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej
- Tomasz Imiołek – klasa 1 a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców
- Jakub Witek– klasa IV d, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowa chłopców
- Marcin Chudy – klasa III a,I miejsce drużyny w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowaChłopców
- Jan Kuśnierz – klasa III c,I miejsce drużyny w Powiatowychszkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna halowaChłopców
- Adrian Świerczyński – klasa IV b, II miejsce w PowiatowychSzkolnych Zawodach Sportowych w pływaniu – Licealiada
- Mateusz Celary – klasa I b , I miejsce w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – Drużynowy Tenis stołowychłopców.
- Tomasz Wrona – klasa I a , I miejsce w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – Drużynowy Tenisstołowy chłopców.
- Kamil Seremak – klasaIII c, I miejsce w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – Drużynowy Tenis stołowychłopców.