Rok Szkolny 2010/2011
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2010/2011
Maturzyści
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2011
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Budownictwa
Kinga Chojnacka– klasa IV a, średnia ocen 5,36.
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Geodeta
Helena Parda – klasa IV d, średnia ocen 5,4
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Drogownictwa
Paweł Dec– klasa IV c, średnia ocen 4,88
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji
Angelika Pletty – klasa IV e, średnia ocen 4,3
Najlepszy Absolwent Technikum w zawodzie Technik Urządzeń Sanitarnych
Radosław Nabielec - klasa IV e, średnia ocen 4,76
Najlepszy Absolwent Liceum Ogólnokształcącego
Monika Durak– klasa III LO, średnia ocen 4,58.
Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
- Kinga Chojnacka – klasa IV a, średnia ocen 5,44.
- Andrzej Cholewa – klasa IV b, średnia ocen 4,27.
- Konrad Rakoczy – klasa IV c, średnia ocen 4,90.
- Helena Parda – klasa IV d, średnia ocen 5,35.
- Radosław Nabielec – klasa IV e, średnia ocen 4,7.
- Anna Wąsik – klasa III LP, średnia ocen 4,26.
- Monika Durak – klasa III LO, średnia ocen 4,5.
Najlepszy Uczeń Szkoły
Najlepszy uczeń Technikum Budowlanego
Anna Machał – klasa II b, średnia ocen 5,05.
Najlepszy uczeń Technikum Geodezyjnego
Katarzyna Maj – klasa III d, średnia ocen 5,10.
Najlepszy uczeń Technikum Drogowego
Bartomiej Palczewski - klasa I c, średnia ocen 4,55
Najlepszy uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Małgorzata Durak - klasa I LO, średnia ocen 4,42
Najlepszy uczeń Liceum Profilowanego
Iwona Szczudło - klasa II LP, średnia ocen 4,60
Beata Kowalska - klasa II LP, średnia ocen 4,60
Wpis do Złotej Księgi
- Kamil Czesak – klasa IV d, średnia ocen 5,18
- Paweł Mroczek – klasa IV d, średnia ocen 5,06
- Joanna Rudnik – klasa IV d, średnia ocen 5,05
- Małgorzata Bienias – klasa I d,średnia ocen 5,0
- Patryk Wójcik – klasa I d,średnia ocen 5,0
- Mateusz Mroczek – klasa IV a,średnia ocen 4,94
- Bartłomiej Kania – klasa I a, średnia ocen 4,9
- Andżelika Borowiec – klasa I d, średnia ocen 4,88
- Natalia Paprota – klasa II b,średnia ocen 4,85
- Paweł Dec – klasa IV c,średnia ocen 4,84
- Jakub Mikulski - klasa III b,średnia ocen 4,82
- Wojciech Widełka – klasa I a, średnia ocen 4,8
- Marek Bijota – klasa IV d, średnia ocen 4,76
- Paweł Bodurka – klasa III d, średnia ocen 4,75
- Karol Pastuszak - Klasa IV a, średnia ocen 4,77
- Michał Kaczmarczyk – klasa IV d, średnia ocen 4,71
- Damian Pawlak – klasa IV d,średnia ocen 4,71
- Danuta Prusak – klasa IV d,średnia ocen 4,71
- Monika Schmidt – klasa IV d,średnia ocen 4,71
- Grzegorz Figiel – klasa I b, średnia ocen 4,56
- Sławomir Łabuz – klasa III d,średnia ocen 4,55
- Gabriela Węglarz – klasa III d,średnia ocen 4,55
- Przemysław Kulas – klasa I d,średnia ocen 4,53
- Kamil Sowiński – klasa I d, średnia ocen 4,53
- Dariusz Świętek – klasa III b,średnia ocen 4,50
- Krzysztof Paruch – klasa II b,średnia ocen 4,45
- Sylwia Stabrawa – klasa I d, średnia ocen 4,41
- Paweł Tworzydło – klasa IV d,średnia ocen 4,35
- Michał Linca – klasa I a, średnia ocen 4,3
- Mariusz Sysło – klasa I b, średnia ocen 4,3
- Jarosław Rybak – klasa I b, średnia ocen 4,27
- Klaudia Dudek – klasa II LP,średnia ocen 4,27
- Beata Szczudło – klasa II LP,średnia ocen 4,27
- Magdalena Czesak – klasa I d, średnia ocen 4,25
- Karol Orzeł - klasa IV d, średnia ocen 4,24
- Maciej Jankowicz – klasa I d,średnia ocen 4,24
- Dawid Cygan – klasa III b,średnia ocen 4,23
- Maria Stawarz – klasa III LO, średnia ocen 4,23
- Ireneusz Dymura – klasa IV e,średnia ocen 4,2
- Paulina Łukasik – klasa IV d,średnia ocen 4,19
- Gabriela Strzelec – klasa I d,średnia ocen 4,18
- Katzryna Synowiec – klasa I d, średnia ocen 4,18
- Gabriela Szczurek – klasa I d, średnia ocen 4,18
- Łukasz Wojas – klasa 1 a,średnia ocen 4,17
- Paulina Słonina – klasa III a,Średnia ocen 4,14
- Konrad Imioło – klasa IV d, średnia ocen 4,12
- Angelika Pletty – klasa IV e,średnia ocen 4,1
- Paweł Giza – klasa IV a,średnia ocen 4,06
- Konrad Węgrzynowski – klasa IV c, rednia ocen 4,05
- Marcin Ślusarczyk – klasa 1 a, średnia ocen 4,05
- Michał Łopata – klasa 1 a, średnia ocen 4,0
- Sylwia Grabowska – klasa IV d,średnia ocen 4,0
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Kinga Chojnicka - klasa IV b, w etapie okręgowym zajęła 12 miejsce i otrzymała indeks na Politechnikę Krakowską, laureat etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
- Radosław Nabielec - klasa IV e, II miejsce w VI Ogólnopolskim Forum Instalacyjnym.
- Anna Siudak – klasa II LP, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskim Konkursie „Czysty las” w kategorii „Edukacja leśna młodzieży”, II miejsce w kategorii „Las w sztuce”, II miejsce w kategorii „Leśny patrol”, II miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu „Czysty las’ w kategorii „Las w sztuce”.
- Joanna Kądziela – klasa III d, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskim Konkursie „Czysty las” w kategorii „Edukacja leśna młodzieży”, II miejsce w kategorii „Las w sztuce”, II miejsce w kategorii „Leśny patrol”, II miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu „Czysty las’ w kategorii „Las w sztuce”.
- Monika Anio ł– klasa III LP, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskim Konkursie „Czysty las” w kategorii „Edukacja leśna młodzieży”, II miejsce w kategorii „Las w sztuce”, II miejsce w kategorii „Leśny patrol”, II miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Konkursu „Czysty las’ w kategorii „Las w sztuce”.
- Anna Machał - klasa II b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Natalia Paprota - klasa II b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Dawid Cygan- klasa III b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Jakub Górka - klasa III b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”
- Szymon Mleczko- klasa III b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”, – klasa IV c, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Maciej Piórek- klasa III b, II miejsce w Konkursie „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem”, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Andrzej Sysło– klasa IV e, I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej i Fotograficznej " Skarby UNESCO w Polsce "
- Małgorzata Bienias– klasa I d, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskiej Kampanii ‘Drugie życie”.
- Natalia Krysiak – klasa III b, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskiej Kampanii ‘Drugie życie”.
- Bartłomiej Kania – klasa I a, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskiej Kampanii ‘Drugie życie”, I miejsce w I Powiatowym Quizie Wiedzy o Fladze, Godle i Hymnie Narodowym.
- Michał – klasa I a, I miejsce w Małopolsce w Ogólnopolskiej Kampanii ‘Drugie życie”.
- Andżelika Borowiec– klasa I d, III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Czesława Miłosza.
- Damian Świerczek– klasa II b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Kamil Róg – klasa I b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Mirosław Trojan – klasa I b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Marcin Wilczek – klasa I b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Damian Buczek – klasa III LO, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców
- Dominik Kukla – klasa II a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Daniel Jędryczka – klasa II e, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Damian Rodziński –klasa IV a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Wojciech Put – klasa I a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców , I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Bartłomiej Put – klasa IV b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Kamil Jędryczka – klasa IV a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Jesienne Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Michał Świętek – klasa III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców
- Dawid Łyszczarz – klasa III c, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców.
- Jakub Wrona – klasa III a , III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Daniel Skrzyniarz – klasa III a, III miejsce drużyny w finale wojewódzkim Jesiennych Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Kamil Miernik – klasa 3 a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Mariusz Tekiela – klasa 3 a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Grzegorz Rajski – klasa 3 a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Maciej Kaczmarczyk – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Bartłomiej Strugała – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Tomasz Cieśla – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Bartłomiej Szymański – klasa 1 a , I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Jakub Kupiec – klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Łukasz Adamczyk – klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Piotr Kostuch – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców.
- Kacper Bułat–klasa II a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Piotr Chruściel – klasa 2 b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Sebastian Rzepecki – klasa II e, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Jakub Dobranowski – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Karol Kluz – klasa III d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Mateusz Gawroński – klasa I c, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Licealiada – piłka nożna chłopców, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Magdalena Sądel – klasa III LP, III miejsce w VII Memoriale Pływackim im. Jana Kota – styl grzbietowy, III miejsce w stylu motylkowym, III miejsce - styl grzbietowy – w Licealiadzie w Pływaniu.
- Jakub Kutrzeba – klasa IV b, II miejsce w VII Memoriale Pływackim im. Jana Kota – styl grzbietowy, III miejsce w stylu dowolnym, I miejsce - styl dowolny– w Licealiadzie w Pływaniu, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Maciej Imiołek – klasa IV e, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Dawid Ordyk – klasa IV c, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Dawid Kokoszka – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Mateusz Wąsik – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Dariusz Wnęk– klasa III c, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Łukasz Cepak – klasa III c, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Piotr Paszkot – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Łukasz Wrona – klasa 2 b, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Kamil Sowiński – klasa I d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Tomasz Kutrzeba – klasa I d, I miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka ręczna chłopców.
- Grzegorz Nowak– klasa IV c, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Marcin Puzia – klasa IV c, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Mariusz Olchowa – klasa II e, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Piotr Żydek – klasa 2 a, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Mateusz Świgost – klasa IV d, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Mateusz Broszkiewicz – klasa III d, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Mirosław Zawadzki– klasa II b, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Damian Plesiński – klasa II b, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców.
- Damian Seremak – klasa II c, III miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka siatkowa chłopców, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Mateusz Wojkowski – klasa I a, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Dominik Kukla – klasa II a, I miejsce drużyny w III Turnieju o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w piłce nożnej.
- Maciej Imiołek – klasa IV e, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Krystian Krzyk – klasa II b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców.
- Michał Łach – klasa I c, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Sławomir Łabuz – klasa III b, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Tomasz Hyrc – klasa 3 a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców
- Marcin Chudy – klasa II a, II miejsce drużyny w Powiatowych Szkolnych Zawodach Sportowych – Piłka koszykowa chłopców