Rok szkolny 2008/ 2009
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2008/2009
Maturzyści
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2009
Najlepszy Absolwent Technikum Budowlanego
Natalia Drabik – klasa IV a, średnia ocen 5,04
Najlepszy Absolwent Technikum Geodezyjnego
Wojciech Tworzydło – klasa IV d, średnia ocen 4,81
Najlepszy Absolwent Technikum Drogownictwa
Natalia Paduch – klasa IV c, średnia ocen 4,0
Najlepszy Absolwent Liceum Ogólnokształcącego
Olga Stasik - klasa III LO, średnia ocen 4,25
Najlepszy Absolwent Liceum Profilowanego
Anna Rynduch - klasa III LP, średnia ocen 4,26
Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
- Natalia Drabik – klasa IV a, średnia ocen 5,5
- Jakub Rzepecki – klasa IV b, średnia ocen 4,72
- Natalia Paduch – klasa IV c, średnia ocen 4,0
- Wojciech Tworzyło- klasa IV d, średnia ocen 4,88
- Olga Stasik – klasa III LO, średnia ocen 4,3
- Anna Rynduch – klasa III LP, średnia ocen 4,64
Najlepszy Uczeń Szkoły
Najlepszy uczeń Technikum Budowlanego
Kinga Chojnacka – klasa II a, średnia ocen 5,21
Najlepszy uczeń Technikum Geodezyjnego
Joanna Mądry – klasa III d, średnia ocen 5,20
Najlepszy uczeń Technikum Drogowego
Marcin Janczyk – klasa III c, średnia ocen 4,84
Najlepszy uczeń Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji
Angelika Pletty – klasa II e, średnia ocen 4,4
Najlepszy uczeń Technikum Urządzeń Sanitarnych
Radosław Nabielec – klasa II e, średnia ocen 4,75
Najlepszy uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Justyna Zięba - klasa II LO, średnia ocen 4,93
Wpis do Złotej Księgi
1.Joanna Mądry – klasa III d, średnia ocen 5,20
2. Renata Dobrzańska – klasa III d, średnia ocen 5,15
3. Ewelina Skirło – klasa III d, średnia ocen 5,15
4. Katarzyna Maj – klasa I d, średnia ocen 5,12
5. Magdalena Kutyba – klasa III d, średnia ocen 5,10
5. Angelika Fitrzyk – klasa 1 e OHP, średnia ocen 5,0
6. Karol Pastuszak– klasa II a, średnia ocen 4,9
7. Patryk Katarzyński – klasa III d,średnia ocen 4,85
8. Jagoda Jagła – klasa III d,średnia ocen 4,80
9. Bernadeta Kargul – klasa III d, średnia ocen 4,80
10. Adam Legutko – klasa III d, średnia ocen 4,80
11. Sylwia Gałka – klasa II LO, średnia ocen 4,80
12. Helena Parda – klasa II d, średnia ocen 4,79
13. Gabriela Węglarz – klasa I d, średnia ocen 4,75
14. Marcin Cygan – klasa IV b, średnia ocen 4,67
15. Dariusz Wiśniowski – klasa III b , średnia ocen 4,65
16. Sławomir Piechnik – klasa IV a, średnia ocen 4,63
17. Kamil Wojtoń – klasa III d, średnia ocen 4,60
18. Michał Kaczmarczyk– klasa II d, średnia ocen 4,58
19. Joanna Rudnik – klasa II d, średnia ocen 4,58
20. Agnieszka Gałka – klasa I d, średnia ocen 4,56
21. Kamil Czesak – klasa II d, średnia ocen 4,53
22. Paweł Mroczek – klasa II d, średnia ocen 4,52
23. Grzegorz Grabarz – klasa IV d, średnia ocen 4,50
24. Jakub Mikulski – klasa I b,średnia ocen 4,50
25 Magdalena Bratanek – klasa 1 e OHP, średnia ocen 4,50
26. Konrad Rakoczy – klasa II c, średnia ocen 4,48
27. Agnieszka Burzyńska – klasa I d, średnia ocen 4,46
28. Dariusz Świętek – klasa I b, średnia ocen 4,44
29. Dominika Spisak – klasa IV d, średnia ocen 4,44
30. Łukasz Palej – klasa IV b, średnia ocen 4,44
31. Danuta Prusak– klasa II d, średnia ocen 4,42
32 Ilona Wis – klasa II d, średnia ocen 4,42
33. Beata Karczmarek – klasa 1 e OHP, średnia ocen 4,40
34. Angelika Pletty – klasa II LO, średnia ocen 4,4
35. Paweł Tworzyło – klasa II d, średnia ocen 4,37
36. Karolina Micho – klasa I d, średnia ocen 4,37
37. Pamela Michalik – klasa II LO, średnia ocen 4,33
38. Tomasz Żelazny – klasa I b, średnia ocen 4,31
39. Paweł Bodurka – klasa I d, średnia ocen 4,31
40. Mateusz Mroczek – klasa II a, średnia ocen 4,30
42. Sylwia Majcher – klasa III d, średnia ocen 4,30
43. Joanna Kądziela – klasa I d, średnia ocen 4,26
44. Cecylia Famielec – klasa I d, średnia ocen 4,25
45. Sławomir Łobuz – klasa I d, średnia ocen 4,25
46. Monika Durak– klasa I LO, średnia ocen 4,23
47. Tomasz Przybyło – klasa II a, średnia ocen 4,21
48. Izabela Mandzyn – klasa III d, średnia ocen 4,20
49. Agnieszka Dyga – klasa 1 e OHP, średnia ocen 4,20
50. Ewelina Data – klasa 1 e OHP, średnia ocen 4,20
51, Grzegorz Daniec – klasa I a, średnia ocen 4,19
52. Kamil Frączek – klasa 1 a ZSZ, średnia ocen 4,18
53. Dawid Łuszczarz – klasa I c, średnia ocen 4,16
54. Łukasz Krakowski – klasa IV a, średnia ocen 4,1
55. Karol Orzeł – klasa II d, średnia ocen 4,1
56. Paulina Macios – klasa I d, średnia ocen 4,06
57. Marek Bigota – klasa II d, średnia ocen 4,01
58. Monika Schmidt – klasa II d, średnia ocen 4,0
59. Patrycja Wnęk – klasa III b, średnia ocen 4,0
60. Kamil Buczek – klasa 1 a ZSZ, średnia ocen 4,0
61. Michał Kurpiel – klasa 2 b ZSZ, średnia ocen 4,0
62. Paulina Kukla – klasa IV a, średnia ocen 4,0
63. Artur Wełna – klasa IV b, średnia ocen 4,0
64. Michał Adamczyk – klasa IV d, średnia ocen 4,0
65. Mateusz Czubek – klasa IV d, średnia ocen 4,0
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Jakub Rzepecki – klasa IV b, finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
- Karolina Tobiasz– klasa II LP, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jan Wnęk – życie i twórczość pioniera lotnictwa”
- Angelika Pletty – klasa II e, III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Środowisko wodne – uroki i zagrożenia”
- Kamil Miernik – klasa 1 a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Mariusz Tekiela – klasa 1 a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Grzegorz Rajski – klasa 1 a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Mateusz Kruczek – klasa III c, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Marcin Janczyk – klasa III c, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużynyw Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Tomasz Cieśla – klasa II a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Damian Rodziński – klasa II a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego.
- Piotr Kostuch – klasa II b, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Dariusz Pawlik – klasa II b, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego.
- Patryk Bukowiec – klasa II c, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Jacek Bednarz– klasa 2 a, III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Bocheńskiego.
- Marcin Zamęta – klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Paweł Widła – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Maciej Cierniak – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Krzysztof Kuc – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Jacek Kupiec – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Maciej Kępa – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Krzysztof Janiczek – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach sportowych w Piłce Nożnej .
- Łukasz Krakowski – klasa IV a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Karol Rudnik – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Paweł Klejdysz – klasa IV c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Damian Tomczyk – klasa IV d , I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, , I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej chłopców.
- Jakub Loryś – klasa III LO, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej .
- Jakub Mikulski – klasa I b, II miejsce w IX Manewrach Techniczno – Obronnych
- Marek Mikulski – klasa I b, II miejsce w IX Manewrach Techniczno –Obronnych
- Grzegorz Msrcisz – klasa I b, II miejsce w IX Manewrach Techniczno –Obronnych
- Karol Orzeł – klasa II d, II miejsce w IX Manewrach Techniczno –Obronnych
- Krzysztof Kucharski – klasa II d, II miejsce w IX Manewrach Techniczno –Obronnych
- Piotr Brzezinki – klasa IV c, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Maciej Cierniak – klasa IV a, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Dawid Piwowar – klasa IV b, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Karol Rudnik – klasa IV b , III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Artur Wełna – klasa IV b, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Grzegorz Grabarz – klasa IV d, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Dawid Gajek – klasa III b, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Damian Piekarz – klasa III b, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Kamil Prokop – klasa III c, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Maciej Imiołek – klasa II e, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej chłopców.
- Piotr Jagiełka – klasa III LO, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Koszykówce chłopców.
- Paulina Łukasik – klasa II d, I miejsce w Memoriale Strzeleckim
- Magdalena Kutyba – klasa III d, I miejsce w Powiatowych Zawodach w Szachach Indywidualnych Dziewcząt
- Jakub Kutrzeba– klasa II b, II miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu, Indywidualnym (styl grzbietowy), I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców
- Magdalena Sądel – klasa I LP, II miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym ( styl grzbietowy)
- Damian Dorociński – klasa III b, III miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym ( styl dowolny)
- Adam Boruta – klasa II LO, III miejsce w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym ( styl motylkowy)
- Dawid Dyga – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej chłopców
- Dawid Piwowar – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży.w Piłce Ręcznej chłopców
- Artur Wełna – klasa IV b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Łukasz Tabor – klasa IV c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Dawid Ordyk – klasa II c , I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Dawid Kokoszka – klasa II b , I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców.
- Bartłomiej Put – klasa II b, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Daniel Skrzyniarz – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców.
- Jakub Wrona – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Mateusz Wąsik – klasa I a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Łukasz Cepak – klasa I c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach
- Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Dariusz Wnęk – klasa I c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży. w Piłce Ręcznej chłopców
- Karol Kluz – klasa I d, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Rejonowych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej chłopców, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej chłopców