Rok szkolny 2007/ 2008
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2007/2008
Maturzyści
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2008
Najlepszy Absolwent Technikum Budowlanego
Paweł Jodłowski - klasa IV a, średnia ocen 4,68
Najlepszy Absolwent Technikum Geodezyjnego
Grzegorz Linca - klasa IV d, średnia ocen 5,27
Najlepszy Absolwent Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji
Mateusz Wajda - klasa IV c, średnia ocen 4,46
Najlepszy Absolwent Technikum Drogownictwa
Tomasz Filipczyk – klasa IV c, średnia ocen 4.0
Najlepszy Absolwent Liceum Ogólnokształcącego
Łukasz Kaim – klasa III LO, średnia ocen 4,76
Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
1.Paweł Jodłowski – klasa IV a, średnia ocen 5,00
2. Tomasz Ryba – klasa IV b, średnia ocen 4,23
3. Mateusz Wajda – klasa IV c, średnia ocen 4,47
4. Grzegorz Linca – klasa IV d, średnia ocen 5,29
5. Łukasz Kaim – klasa III LO, średnia ocen 4,87
Najlepszy Uczeń Szkoły
Najlepszy uczeń Technikum Budowlanego
Kinga Chojnacka – klasa I a, średnia ocen 4,81
Najlepszy uczeń Technikum Geodezyjnego
Joanna Mądry – klasa II d, średnia ocen 5,16
Najlepszy uczeń Technikum Drogowego
Konrad Rakoczy – klasa I c, średnia ocen 4,76
Najlepszy uczeń Technikum Drogowego i Melioracji
Angelika Pletty – klasa I e, średnia ocen 4,10
Najlepszy uczeń Technikum Urządzeń Sanitarnych
Radosław Nabielec – klasa I e, średnia ocen 4,75
Najlepszy uczeń Liceum Profilowanego
Anna Rynduch – klasa II LP, średnia ocen 4,2
Najlepszy uczeń Liceum Ogólnokształcącego
Sylwia Gałka - klasa I LO, średnia ocen 4,42
Wpis do Złotej Księgi
- Natalia Justynian - klasa IV d, średnia ocen 5,24
- Renata Dobrzańska - klasa II d, średnia ocen 5,11
- Patryk Katarzyński - klasa II d,średnia ocen 5,05
- Ewelina Skirło - klasa II d, średnia ocen 4,95
- Marzena Lidwin – Kocoń – klasa IV d, średnia ocen 4,94
- Wojciech Tomala - klasa IV d, średnia ocen 4,94
- Bernadeta Kargul - klasa II d, średnia ocen 4,89
- Adam Legutko - klasa II d, średnia ocen 4,84
- Magdalena Kutyba - klasa II d, średnia ocen 4,79
- Dariusz Wiśniewski - klasa II b, średnia ocen 4,61
- Jagoda Jagła - klasa II d,średnia ocen 4,5812.
- Sławomir Piechnik - klasa III a, średnia ocen 4,53
- Marcin Janczyk - klasa II c, średnia ocen 4,52
- Katarzyna Wrona - klasa III LO, średnia ocen 4,50
- Konrad Daniec - klasa I b, średnia ocen 4,50
- Wojciech Tworzydło - klasa III d, średnia ocen 4,48.
- Kamil Wojtoń - klasa II d, średnia ocen 4,47
- Paweł Papuga - klasa 1 a, średnia ocen 4,45
- Dariusz Pawlik - klasa I b, średnia ocen 4,38
- Helena Parda- klasa I d, średnia ocen 4,30
- Sebastian Stokłosa - klasa IV d, średnia ocen 4,29
- Jakub Mech - klasa III LO, średnia ocen 4,25
- Tomasz Przybyłko - klasa I a, średnia ocen 4,25
- Dominika Spisak - klasa III d, średnia ocen 4,25
- Mateusz Kaczmarczyk- klasa IV d,średnia ocen 4,24
- Michał Leś - klasa IV a, średnia ocen 4,22
- Rafał Stajno - klasa IV b, średnia ocen 4,22
- Danuta Prusak- klasa I d, średnia ocen 4,2029.
- Joanna Rudnik- klasa I d, średnia ocen 4,20
- Bartłomiej Golarz - klasa I b, średnia ocen 4,19
- Iwona Borowiec - klasa II d, średnia ocen 4,16
- Izabela Mandzyn - klasa II d, średnia ocen 4,16
- Justyna Zięba - klasa I LO, średnia ocen 4,14
- Andrzej Cholewa - klasa I b, średnia ocen 4,13
- Damian Dudko - klasa I a, średnia ocen 4,12
- Sylwia Majcher-klasa II d, średnia ocen 4,11
- Paweł Mroczek - klasa I d , średnia ocen 4,10
- Michał Kaczmarczyk - klasa I d, średnia ocen 4,10
- Ireneusz Dymura - klasa I e, średnia ocen 4,10
- Krzysztof Figiel - klasa IV a, średnia ocen 4,06
- Mateusz Mroczek - klasa I a, średnia ocen 4,06
- Marcin Cygan - klasa III b, średnia ocen 4,05
- Dominik Pietruszka - klasa IV d, średnia ocen 4,00
- Rafał Rodzaj - klasa IV b, średnia ocen 4,00
- Konrad Węgrzynowski - klasa I c, średnia ocen 4,00
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Paweł Jodłowski - klasa IV a, finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,I miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Poloneza Studniówkowego.
- Grzegorz Linca - klasa IV d, finalista etapu centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.
- Magdalena Kutyba - klasa II d, I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Szachachw kategorii dziewcząt, I miejsce w Powiatowych Zawodach w Szachach Indywidualnych Dziewcząt, III miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Szachach Indywidualnych Dziewcząt.
- Katarzyna Bogacz – klasa III LO, II miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno-Obronnych.
- Marta Kowalska – klasa II d, II miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Izabela Mandzyn – klasa II d, II miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno-Obronnych, III miejsce drużyny w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
- Jagoda Jagła – klasa II d, II miejsce drużyny VIII Powiatowych Manewrach Techniczno-Obronnych, II miejsce drużyny w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK
- Ewelina Bereta – klasa II d, II miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno-Obronnych, III miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych,
- Konrad Legutko – klasa III b, III miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno-Obronnych.
- Dawid Piwowar – klasa III b,III miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców
- Artur Wełna – klasa III b,III miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Dawid Dyga - klasa III b,III miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców
- Lucjan Gawełczyk - klasa III b, III miejsce drużyny w VIII Powiatowych Manewrach Techniczno - Obronnych.
- Renata Dobrzańska – klasa II d, III miejsce drużyny w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
- Adam Legutko – klasa II d, III miejsce drużyny w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
- Jakub Kłósek – klasa I b, III miejsce drużyny w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
- Damian Tomczyk – klasa III d, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej.
- Maciej Imiołek – klasa I e, I miejsce drużynyw Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców, II miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Tenisie Stołowym.
- Bartłomiej Put – klasa I b, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Dawid Kokoszka – klasa I b, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Dawid Ordyk – klasa I c, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Paweł Szewczyk – klasa I c, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Jakub Kutrzeba –klasa I b, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Sztafetowym.
- Grzegorz Pałkowski – klasa II a, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Łukasz Tabor – klasa III a, I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców.
- Daniel Widła – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej oraz I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- Paweł Waligóra – klasa III LP, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. I miejsce drużyny w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców, I miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Poloneza Studniówkowego.
- Maciej Kępa – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej.
- Łukasz Krakowski – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, III miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach w Pływaniu Sztafetowym.
- Maciej Cierniak – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Krzysztof Kuc – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Jacek Kupiec – klasa III a, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 32.Jakub Loryś – klasa I LO, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- 33.Mateusz Kaczmarczyk – klasa IV d, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej,I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 34.Krzysztof Orlik – klasa IV c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 35.Mateusz Kruczek – klasa II c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 36.Paweł Klejdysz – klasa III c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 37.Przemysław Młynarz – klasa III LO, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
- 38.Marcin Janczyk – klasa II c, I miejsce drużyny w Powiatowych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej, I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Krzysztof Nowak - klasa 2 a, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- 39.Damian Buczek - klasa I a, I miejsce drużynyw Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Karol Rudnik - klasa III b, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Mateusz Krystian - klasa I e, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Tomasz Musiał - klasa I e, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Konrad Rakoczy - klasa I c, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Piotr Mucha - klasa IV b, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Paweł Tokarczyk - klasa III d, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Tomasz Styczeń - klasa I c, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Andrzej Szatan - klasa IV b, I miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Dorota Niedziela – klasa I e, III miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Magdalena Klasa – klasa I e, III miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.