Rok szkolny 2005/2006
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2005/2006:
Maturzyści
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2006
Najlepszy Absolwent Technikum
Ewelina Łukasik – klasa IV a, średnia ocen 4,56
Najlepszy Absolwent Liceum Profilowanego
Paulina Sobas – klasa III LP, średnia ocen 4,38.z
Najlepszy Absolwent Liceum Ogólnokształcącego
Hubert Komoniewski – klasa III LO, średnia ocen 4,59.
Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
- Anna Gładysz – klasa IV a,średnia ocen 4,63.
- Paweł Kalita – klasa IV b,średnia ocen 4,25.
- Łukasz Trojan – klasa IV c, średnia ocen 4,53.
- Paulina Sobas – klasa III LP, średnia ocen 4,30.
- Ewelina Halczyńska – klasa III LP, średnia ocen 4,30.
- Hubert Komoniewski – klasa III LO, średnia ocen 4,55.
Najlepszy Uczeń Szkoły
Najlepszy uczeń Technikum Budowlanego:
Marcin Kleśny –klasa III a, średnia ocen 4,47.
Najlepszy uczeń Technikum Geodezyjnego:
Natalia Justyniak – klasa II d, średnia ocen 4,83.
Grzegorz Linca– klasa II d, średnia ocen 4,83.
Najlepszy uczeń Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji:
Mateusz Wajda– klasa II c, średnia ocen 4,20.
Najlepszy uczeń Liceum Profilowanego:
Dorota Kronenberg – klasa II LP, średnia ocen 4,1
Najlepszy uczeń Liceum Ogólnokształcącego:
Katarzyna Kowalczyk - klasa II LO, średnia ocen 4,4
Wpis do Złotej Księgi
- Wojciech Tworzydło – klasa I d, średnia ocen 4,75.
- Jarosław Nalepa – klasa IV b, średnia ocen 4,70.
- Marzena Lidwin – klasa II d, średnia ocen 4,70.
- Marcin Cygan – klasa I b, średnia ocen 4,55.
- Mariusz Imiołek – klasa III a, średnia ocen 4,55.
- Iwona Krakowska – klasa III a, średnia ocen 4,42.
- Mateusz Kosiński – klasa IV c, średnia ocen 4,37.
- Rafał Stajno – klasa II b, średnia ocen 4,28.
- Sebastian Stokłosa – klasa II d, średnia ocen 4,27.
- Bartłomiej Słabosz – klasa IV a, średnia ocen 4,25.
- Paweł Siudak – klasa IV a, średnia ocen 4,25.
- Mariusz Katarzyński – klasa IV a, średnia ocen 4,25.
- Sławomir Piechnik – klasa I a, średnia ocen 4,25.
- Katarzyna Wrona– klasa I LO, średnia ocen 4,23.
- Łukasz Palej – klasa I a, średnia ocen 4,18.
- Magdalena Słabosz – klasa IV a, średnia ocen 4,18.
- Waldemar Strąg – klasa IV a,średnia ocen 4,18.
- Mateusz Czubek – klasa I d, średnia ocen 4,13.
- Natalia Drabik – klasa I a, średnia ocen 4,11.
- Wojciech Tomala– klasa II d, średnia ocen 4,11.
- Kamil Nowak – klasa IV a, średnia ocen 4,06.
- Łukasz Krakowski – klasa I a, średnia ocen 4,06.
- Artur Furtak – klasa IV a, średnia ocen 4,06.
- Paweł Dziadowiec – klasa I b, średnia ocen 4,06.
- Łukasz Gzyl – klasa III a, średnia ocen 4,05.
- Rafał Rodzaj – klasa II b, średnia ocen 4,05.
- Marcin Ciężarek – klasa I LP, średnia ocen 4,00.
- Kinga Dyga – klasa III LP, średnia ocen 4,00.
- Elżbieta Górska – klasa II LP, średnia ocen 4,00.
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Maciej Weiss, klasa II LO – zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Moje wspomnienia z wakacji ”.
- Adrian Rudek, klasa II LP – zdobycie I miejsca w Konkursie na „ Logo miasta partnerskiego Bochni ”
- Marzena Lidwin, klasa II d – zdobycie II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Co wiesz o Wyspach Brytyjskich ”.
- Rafała Stajno, klasa II b – zdobycie I miejsca w Międzyszkolnym konkursie „W.A. Mozart – życie i twórczość ”.
- Michał Leś, klasa II a – zdobycie I miejsca w Mistrzostwach powiatowych w pływaniu w stylu klasycznym.
- Agnieszka Fiołek, klasa II d – zdobycie II miejsca w Mistrzostwach powiatowych w pływaniu, styl: kraul