Rok szkolny 2004/2005
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2004/2005:
Maturzyści
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce – średnia ocen z pięciu lat nauki
- Ewa Szczebak, kl. V dok. – zdobycie stypendium Prezesa Rady Ministrów, śr. ocen 5.18 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Michał Fielek, kl. V dok. – zdobycie Stypendium Starosty Bocheńskiego, śr. ocen 4.86 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Mariusz Gondek, kl. V dok. – śr. ocen 4.91 – świadectwo z wyróżnieniem
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce –średnia ocen w klasie piątej
- Ewa Szczebak, kl. V dok - śr. ocen 5.25.
- Michał Fielek, kl. V dok – śr. ocen 5.00.
- Mariusz Gondek, kl. V dok - śr. ocen 4.91.
- Małgorzata Góra, kl. V dok - śr. ocen 4.67.
- Paweł Dziadowiec. kl. Vb - śr. ocen 4.62.
- Anna Sitko, kl. V dr , - śr. ocen 4.58.
- Paulina Kowalczyk, kl. III LP - śr. ocen 4.53.
- Bogdan Wojewoda, kl. V b - śr. ocen 4. 38.
Tytuł Najlepszy Absolwent roku 2005
- Ewa Szczebak, kl. V dok
- Michał Fielek, kl.V dok
- Mariusz Gondek, kl.V dok
- Paweł Twardowski, kl. V dok
Maturzyści którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Michał Fielek kl. V dok - zdobycie IV miejsca w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz uzyskanie tytułu finalisty na szczeblu centralnym.
- Mariusz Gondek kl. V dok - uzyskanie dobrych wyników w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
- Ewa Szczebak kl. V dok - uzyskanie dobrych wyników w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
- Małgorzata Góra kl. V dok – uzyskanie dobrych wyników w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
- Piotr Piś kl. V dok - wyróżnienie w Konkursie Prac Dyplomowych „Dyplom 2005”.
- Szymon Piś kl. V dok - wyróżnienie w Konkursie Prac Dyplomowych „Dyplom 2005”.
- Krzysztof Wrona kl. V dok - wyróżnienie w Konkursie Prac Dyplomowych „Dyplom 2005”.
- Paweł Twardowski kl. V dok - wyróżnienie w Konkursie Prac Dyplomowych „Dyplom 2005”.
- Krzysztof Sułek kl. V dok - wyróżnienie w Konkursie Prac Dyplomowych „Dyplom 2005”.
- Paweł Dziadowiec kl. V b – wyróżnienie w Konkursie „Technik 2005”.
- Paweł Twardowski kl. V dok – uzyskanie dobrych wyników w III Międzypowiatowym Konkursie pod hasłem „Przedsiębiorczość
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce
- Grzegorz Linca, kl. I d – średnia ocen 4.75.
- Hubert Komoniewski, kl. II LO – średnia ocen 4.60.
- Marcin Imiołek, kl. II a – średnia ocen 4.53.
- Natalia Justyniak, kl. I d – średnia ocen 4.50.
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Izabela Jurkiewicz, kl.II LO – zdobycie I miejsca w międzyszkolnym konkursie „Profilaktyka Raka Piersi. Zadbaj o Swoje Zdrowie”.
- Ewelina Cetnarska, kl.I LP – zdobycie II miejsca w międzyszkolnym konkursie „Profilaktyka Raka Piersi. Zadbaj o Swoje Zdrowie”.
- Katarzyna Pazdalska, kl. II LO – zdobycie III miejsca w międzyszkolnym konkursie „Polsko – Amerykańskie Dziedzictwo”.
- Monika Nakielna, kl. II LO – zdobycie I miejsca w konkursie „Zabytki sakralne w moim regionie”.
- Damian Biernat, kl. I LO – zajęcie III miejsca w IV Konkursie Piosenki Angielskiej „English Song 2005”.
- Bartosz Kostański, kl. I LO - zajęcie III miejsca w IV Konkursie Piosenki Angielskiej „English Song 2005”.
- Hubert Komoniewski, kl. II LO – zajęcie III miejsca w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej.
- Bartłomiej Biłos, kl. II LO - zajęcie III miejsca w VI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej.
- Grzegorz Bednarz, kl. III b – zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Mateusz Mrzygłód, kl. III b - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Paweł Czarnik, kl. II c - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Łukasz Kołodziej, kl. I d - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Marcin Synowiec, kl. I d - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Daniel Klupa, kl. I d - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Mateusz Długosz, kl. I b - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Łukasz Papuga, kl. I b - zajęcie II miejsca w Jesiennych Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- Grzegorz Bednarz, kl. III b – zajęcie II miejsca w III Międzypowiatowym Sportowym Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Nożnej.
- Mateusz Kaczmarczyk, kl. I d - zajęcie II miejsca w III Międzypowiatowym Sportowym Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Nożnej.
- Marek Kmieć, kl. II c - zajęcie II miejsca w III Międzypowiatowym Sportowym Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Piłki Nożnej.
- Anna Plewniak, kl. III a – zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Zofia Olszowska, kl. III a - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Agnieszka Fiołek, kl. I d - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Sylwia Milewska, kl. I LP - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Mateusz Kaczmarczyk, kl. I d - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Jakub Cieśla, kl. I d - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Grzegorz Bednarz, kl. III b - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Wojciech Kmiecik, kl. I LO - zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Średnich.
- Anna Plewniak, kl. IIIa – zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Zofia Olszewska, kl. III a - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Agnieszka Fiołek, kl. I d - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Sylwia Milewska, kl. I LP - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Mateusz Kaczmarczyk, kl. I d - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Jakub Cieśla, kl. I d - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Grzegorz Bednarz, kl. III b - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Wojciech Kmiecik, kl. I LO - zajęcie III miejsca w Grach i Zabawach Szkół Średnich.
- Aneta Kleszcz, kl. II LP – zajęcie III miejsca w Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych.