Rok szkolny 2003/2004
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2003/2004:
Maturzyści
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce – średnia ocen z pięciu lat nauki
- Piotr Banek, kl.V b – zdobycie Stypendium Starosty Bocheńskiego, śr. ocen 5.12 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Piotr Mączka, kl.V dr – śr. ocen 4.89 .
- Sylwia Krawczyk, kl.V dok – śr. ocen 4.79 - świadectwo z wyróżnieniem.
- Michał Pasierb, kl.V bud – śr. ocen 4.76 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Zuzanna Jodłowska, kl. V dok – śr. ocen 4.71.
- Sławomir Gaczoł, kl. V bud. – śr. ocen 4.68.
- Monika Pytel, kl. V dok. - śr. ocen 4.54.
Maturzyści którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Piotr Banek , kl. Vb, zdobycie I miejsca w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz uzyskanie tytułu laureata na szczeblu centralnym.
- Piotr Banek, kl. Vb – zdobycie III miejsca w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Przemysław Bereta, kl.Vb – zdobycie III miejsca w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Mirosław Kołodziej, kl. Vb – wyróżnienie w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Marcin Kukułka, kl. Vb – wyróżnienie w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Sławomir Gaczoł, kl. Vb – wyróżnienie w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Rafał Chrobak, kl. Vb - wyróżnienie w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Michał Pasierb, kl. Vb – wyróżnienie w Konkursie „Technik 2004” w kategorii „Budownictwo i architektura”.
- Anna Bacik, kl.V b – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Damian Wymazała, kl. V dr. - wyróżnienie w Konkursie im. Prof. St. Mielnickiego na Najlepszą Pracę Dyplomową Średnich Szkół Budowlanych.
- Wiesław Data, kl. V dr. - wyróżnienie w Konkursie im. Prof. St. Mielnickiego na Najlepszą Pracę Dyplomową Średnich Szkół Budowlanych.
- Mirosław Kołodziej, kl. V b – wyróżnienie w konkursie „Dyplom 2004”.
- Marcin Kukułka, kl. V b – wyróżnienie w konkursie „Dyplom 2004”.
Uczniowie którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce
- Ewa Szczebak, kl. IV dok – śr. ocen 5.14 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Michał Fielek, kl. IV dok – śr. ocen 4.86 – świadectwo z wyróżnieniem.
- Łukasz Kołodziej, kl. I a – śr. ocen 4.71.
- Paweł Dziadowiec, kl. IV b, śr. ocen 4.53
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
- Barbara Twardowska kl.3 WZ – śr. ocen 5.00- świadectwo z wyróżnieniem.
- Edyta Kazek kl. 3 WZ – śr. ocen 4.56.
- Justyna Piotrowska kl.3 WZ – śr. ocen 4.56.
- Angelika Radzięta kl. 3 WZ - śr. ocen 4.56.
- Marika Łagiewska kl.3 e – śr. ocen 4.83.
Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach
- Ewa Szczebak, kl. IV b – zdobycie Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
- Mateusz Stokłosa, kl. II LO – zdobycie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – etap rejonowy.
- Sylwia Czyżycka, kl. IIa – zdobycie II miejsca w IV Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Gabriela Dudzik, kl. II a - zdobycie II miejsca w IV Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Zofia Olszowska, kl. II a - zdobycie II miejsca w IV Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Anna Plewniak, kl.II a - zdobycie II miejsca w IV Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Sabina Krokosz, kl. II LO - zdobycie II miejsca w IV Powiatowych Manewrach Techniczno – Obronnych.
- Sebastian Biłos, kl. IV dok – zdobycie III miejsca drużynowo w etapie wojewódzkim w Zawodach Szachowych.
- Monika Guminior, kl.II LO – zdobycie III miejsca w XXVII Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze”.
- Sabina Krokosz, kl. II LO – zdobycie III miejsca w XXVII Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze”.
- Anna Lidwin, kl.II LO – zdobycie III miejsca w XXVII Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze”.
- Sylwia Czyżycka, kl. IIa – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Zofia Olszowska, kl. IIa – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Anna Plewniak, kl. IIa – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Magdalena Ochel, kl. IILO – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Marta Kleczyńska, kl. IILO – zdobycieII miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa.
- Marika Łagiewska, kl. IIe – zdobycie II miejsca w „Licealiadzie Dziewcząt” w konkurencji Piłka Koszykowa