Mistrzostwa Polski Instalatorów

03.07.2017

                                                                                        

Zwycięstwo   ucznia naszej szkoły w eliminacjach do

III Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół

 

Tegoroczne rozgrywki eliminacyjne do Mistrzostw Polski pod nazwą „INSTALACJE ON TOUR 2017” odbywają się w 15 największych miastach Polski. W Krakowie odbyły się 30 czerwca i pomimo, że były to już wakacje, uczniowie dzielnie walczyli o zwycięstwo. Konkursowe zadanie polegało na wykonaniu, w jak najkrótszym czasie, szeregu czynności na wirtualnym modelu instalacji.

Naszą szkołę reprezentował uczeń z klasy drugiej Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej KRYSTIAN ROMUZGA, przygotowywany przez Panią Małgorzatę Szulewską.

Każdy konkurs czy olimpiada to fantastyczny rozwój, zgłębianie wiedzy, poznawanie nowych miejsc, możliwości i osób, zdrowa rywalizacja, a niekiedy także walka z samym sobą. W tym przypadku młodzi ludzie dodatkowo robili to co lubią, czyli realizowali swoją twórczą kreatywność w wiecie wirtualnym.

Zawody w Krakowie były wstępem do rozgrywek w ramach III Mistrzostw Polski, które odbędą się podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu w 2018 roku. Zakwalifikowano po 3 najlepszych uczniów z każdej rozgrywki eliminacyjnej, czyli łącznie 45 uczestników. Krystian zajmując I miejsce w zawodach w Krakowie ma już miejsce zapewnione w tej „drużynie”, ale czeka Go dalsza solidna praca.

Krystian, życzymy zwycięstwa!!!! na najwyższym etapie.

 

 

« inne aktualności